DORBUD

jest liderem w dziedzinie inteligentnego, innowacyjnego i zrównoważonego budownictwa. Istniejemy na rynku od 25 lat i od początku działalności zachowujemy najwyższe standardy we wszystkim, co robimy. Jakość oferowanych usług w zakresie generalnego wykonawstwa robót budowlanych potwierdza Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 oraz wypracowane i doskonalone przez lata standardy. Nasz utalentowany zespół ekspertów składa się z kreatywnych dostawców rozwiązań, dla których priorytetem jest jakość. Nie spełniamy oczekiwań, my je przekraczamy.
Dorbud to praca na wielu typach projektów, które obejmują generalne wykonawstwo, zarządzanie budową i projektowanie. Zrealizowaliśmy już ponad 400 inwestycji. Zapewniamy kompleksową realizację budynków użyteczności publicznej, osiedli mieszkaniowych, kompleksów dla szkolnictwa, hoteli i szpitali…. Od skomplikowanych technologicznie obiektów przemysłowych po logistycznie ambitne projekty uniwersyteckie, Dorbud jest właściwym wyborem dla Ciebie. Realizowane przez nas obiekty zapewniają innowacyjne rozwiązania, które nie tylko inspirują, ale także są funkcjonalne i zaawansowane technologicznie.

 

INNE REALIZACJE DEWELOPERA - STACJA BIZNESU

Budynek Stacja Biznesu należy do zespołu nieruchomości poprzemysłowych zlokalizowanych przy ulicy Zagnańskiej 49 i ul. Głęboczka 3 w Kielcach w pobliżu węzła Skrzetle i głównych arterii miasta. Atutem położenia biurowca jest dogodna lokalizacja, umożliwiająca łatwy dostęp do infrastruktury drogowej w takich kierunkach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Lublin, Tarnów. Dzięki bardzo dobrym połączeniom komunikacyjnym z resztą Kielc zarówno klienci, jaki i pracownicy sprawnie dotrą na miejsce. Odległość do ścisłego śródmieścia Kielc i najważniejszych budynków administracji lokalnej i regionalnej to ok. 1,5 km. To udogodnienie, a także obecność wielu punktów usługowych w okolicy, docenią zarówno pracownicy biur, jak i ich klienci.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.stacjabiznesu.pl lub pod numerem tel. 609 002 008.

 
 

INNE REALIZACJE DEWELOPERA - BRISTOL APARTHOTEL

Bristol Aparthotel to kameralny i luksusowy obiekt w standardzie czterogwiazdkowym. To pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo. Lokalizacja w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego dodaje prestiżu całemu obiektowi. Dodatkową zaletą jest sąsiedztwo Bristol**** Art & Medical Spa z bogatą ofertą uzdrowiskową oraz relaksacyjną.
Formuła condo hotelu oznacza, że właściciel po zakupie apartamentu oddaje go w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi hotelowemu w zamian otrzymując stały zwrot w wysokości 6% rocznie zainwestowanej kwoty przez cały okres trwania umowy dzierżawy z operatorem. Właściciel apartamentu nie ponosi żadnych kosztów zarządzania apartamentem, wszystkie związane z tym opłaty pokrywa operator hotelowy. Dodatkowo właściciel ma do wykorzystania 21 dni pobytu właścicielskiego w apartamencie lub 7 dni w luksusowym hotelu, sanatorium i SPA - Bristol Art & Medical Spa w pełnym pakiecie z wyżywieniem i zabiegami o wartości około 6000 zł.
Bristol Aparthotel to Twój sposób na bezpieczną inwestycję. Kontakt pod numerem telefonu 607 070 987 lub 609 002 008 oraz odwiedź stronę www.apartamentybristol.pl i dowiedz się więcej.
Jest to już druga wspólna inwestycja Dewelopera i Bristol**** Art & Medical Spa.

 

INNE REALIZACJE DEWELOPERA - OSIEDLE NOWY BOCIANEK

Osiedle Nowy Bocianek to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią bliskość centrum miasta oraz jednocześnie pragną ciszy i spokoju, które gwarantuje sąsiadujący, pełen zieleni i świeżego powietrza Park im. Adolfa Dygasińskiego. Mieści się ono przy ul. Wyspiańskiego w Kielcach.
Kompleks składa się z dziewięciu budynków, w których znajdują się: 253 lokale mieszkalne oraz 12 lokali użytkowych. Większość z nich została już sprzedana i zagospodarowana. W naszej ofercie pozostało jedynie kilkanaście mieszkań i tylko jeden lokal usługowy na sprzedaż.
Wszystkie mieszkania charakteryzują się nowoczesną aranżacją przestrzeni oraz posiadają duże i funkcjonalne balkony. Lokale mieszkalne usytuowane na parterze wyposażone są w tarasy pełne kojącej zieleni do wyłącznego użytku posiadacza. Nasze budynki posiadają podziemne, wielostanowiskowe garaże z windami łączącymi wszystkie kondygnacje.
Nowy Bocianek daje możliwość nie tylko wygodnego, nowoczesnego mieszkania, ale zapewnia również chwile wytchnienia we wspaniałym otoczeniu pozwalającym miło spędzać wolny od trudów codziennego życia czas.
Więcej na www.nowybocianek.pl

 
 

INNE REALIZACJE DEWELOPERA - BRISTOL ART&MEDICAL SPA

Hotel BRISTOL ART&MEDICAL SPA to połączenie LUKSUSOWEGO 4**** GWIAZDKOWEGO HOTELU, z najlepszymi cechami NOWOCZESNEGO UZDROWISKA SANATORYJNEGO, z pełną bazą zabiegów leczniczych ORAZ STREFĄ SPA & WELLNESS.
Uzdrowiskowy Busko-Zdrój położony jest w województwie świętokrzyskim, słynie z wykorzystania leczniczych wód siarkowych oraz jodkowo-bromkowych i borowiny. Nasz hotel i SANATORIUM BRISTOL położony jest w CENTRUM BUSKA-ZDROJU, w sąsiedztwie ogrodu łazienkowskiego.
UZDROWISKO i ogród są jednymi z NAJSTARSZYCH W POLSCE. Oficjalne otwarcie Sanatorium Bristol miało miejsce 1 czerwca 1836 roku (uzdrowisko ma więc już ponad 170 LETNIĄ TRADYCJĘ).
W naszym hotelu znajdzie się 71 komfortowych, klimatyzowanych pokoi. UZDROWISKO I SPA TO 42 GABINETY ZABIEGOWE, BASEN. Oprócz tego hotel Bristol to restauracja, stylowa kawiarnia, souvenir shop, salon kominkowy z biblioteką, WINIARNIA I PALARNIA CYGAR, sala konferencyjna, parking podziemny, oraz wyjątkowy taras w koronach drzew.
Więcej na www.bristolbusko.pl

Przejdź do paska narzędzi